-Gizle-

-Gizle-
ASP,ASP Scripts,ASP Download, Web Hosting, Asp Hosting
ANASAYFA | FORUM | SİTENİZ İÇİN | REHBERLER | İÇERİK EKLE | EN YENİLER | EN POPÜLERLER | EN BEĞENİLENLER | HOSTING | İLETİŞİM
// 23 Şubat 2020, Pazar / İstatistikler / Puan Sistemi
Arama:

// ÖZELLEŞTİR / Bilgi

E-posta:
Şifre:
Beni Hatırla
| Şifremi Unuttum


Türkçe PHP Kaynağınız   Türkçe JAVASCRİPT Kaynağınız
// SİTELERDEN HABERLER >> Tüm Haberler
// GÜNCEL HABERLER / Kaynak: NTVMSNBC
>> Bayramınız kutlu olsun (1 yorum)
>> Yeni yılınız kutlu olsun (0 yorum)
>> JAVASCRİPT İndir ve JQUERY içerikleri (0 yorum)
>> ASP İndir -- Forum bölümü (11 yorum)
>> Yeni yılınız kutlu olsun (0 yorum)
>> Antarktika'da bilimsel istasyon kuracak
>> Ürettiği en büyük roketi fırlattı     
>> Yaşam süresi 6 yıl uzadı
>> ‘Hack Kuzey Kore’nin işi’
>> BlackBerry geri döndü
// EN YENİLER
Adı Hit
Muhasebe Programı (tr) 45
E-Ticaret Scripti (Açık Kaynak Kodlu + PayTR Sanal Pos + NetGSM Sms + Yurtiçi Kargo Entegrasyonlu) (tr) 300
Main4 Firma Scripti (tr) 394
Üyelikli Not Defteri (tr) 204
Kişisel Blog Scripti (tr) 219
Win11 ve Win10 Hazır Web Sitesi Portalları (tr) 469
E-Firma Rehberi (tr) 59
W3 Link Sistemi (tr) 98
Burs Dernek Başvuru ve Öğrenci Yönetim Sistemi (tr) 111
Online Öğrenci Kayıt Formu (tr) 494
 
 
// EN POPÜLER
Adı Hit
Hazır Site v2.2 (tr) 96847
Web Wiz Forums v9.69 (ing) 27747
ASP Kitapçığı (tr) 20456
HG Üye Sistemi (tr) 17155
Tanıtım Sitesi v2.2 (tr) 16922
MyDesign Haber Sistemi v0.7 (tr) 15494
MyDesign Ziyaretçi Defteri v1.7 (tr) 14660
JoomlASP v1.0.3 (tr) 13830
PD Portal Access v4.0 (tr) 13069
E-Ticaret (tr) 11873


 EN POPÜLER 100 İçerik


RSS

Add to Google


MaxiASP
Karakalem
VDA Digital Agency
Hosting Sözlük
 

 Arama // Gelişmiş Arama

Anasayfa >> AramaAranılan kelime: Resim

Spacenuke v3.2.5 (tr)   Git  Test Et (Ekran Görüntüsü)


Yapımcının açıklaması: Spacenuke v.3.2.5 Yayında Spacenuke v.3.2.5 ile; 1-Haber sitesi 2-Video sitesi 3-Köy-Dernek sitesi 4-Kişisel site 5-Kurum sitesi 6-Resim-Galeri sitesi 7-Forum sitesi 8-İlan sitesi 9-Okul sitesi 10-Belediye sitesi ve aklınıza gelebilecek pek çok site yapabilirsiniz. Nasıl olur demeyin, deneyin Size sadece şu kadarını söyleyebiliriz ki; SPACENUKE kullanan Spacenuke hayranı olup çıkıyor. İsterseniz birde siz deneyin :) Not: Uygulamanın yapımcısının koyduğu şart gereği yönlendiğiniz siteye üye olduktan sonra uygulamaya ait dosyayı indirebilirsiniz.

Hit: 1123 Telif: Hace | Eklenme: 16 Mart 2011, Çarşamba
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 0

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (2) | Tavsiye Et

-

E-ticaret v2.0 (tr)     İndir  Test Et


Yapımcının açıklaması:
Ücretsizdir, isteyen istediği gibi kullanabilir,emeğe saygım var diyorsanız paypal aracılığı ile [email protected] adresine istediğiniz miktarı gönderebilirsiniz.Hemen hemen olması gereken tüm özelliklere sahiptir.Tasarım çok iyi değil çünkü web tasarımından anlamam, kod yazama işinden anlarım, eleştirileriniz tasarım ile ilgili ise yapacak birşeyim yok. Tasarım işinden anlıyorsanız benimle irtibata geçin, tasarımı daha iyi hale getirelim.

Hepinize selamlar, Ücretsiz E-ticaret yazılımıdır. Sunucuda persits(aspupload,aspjpeg) ve dimac w3jmail bileşenlerinin kurulu olduğundan emin olun,veritabanı olarak mysql veritabanını seçtim,google dan mysql u ücretsiz sağlayabilirsiniz. Yazılımın hata vermeden calışması için : 1-MySql ODBC 5.1 surucusu kesinlike sunucuda yada bilgisayarınızda (localhost için) kurulu olması şart 2-MySql veritabanina veri tabani ve tablolarini islemek için MySql klasöründen mysql_eticaret.sql dosyasini örneğin EMS MySql manager yada benzeri(navicat vs..) bir programla açarak mysql veri tabanına aktarabilirsiniz. 3-Mysql baglantisi için sifre:diler db:diler (degisiklik için ana islemler klasöründen sunucu_MySql.asp yi kendinize göre degistirmeyi unutmayin). 4-Yönetici bölümü için kendi site adresinizden ( localhost/magaza_islemleri) yönetici:diler sifre:diler 5-Magaza Ayarlari menusunden E-Posta ayarlarına girip kendinize ait geçerli bir e-posta adresi girin (e-mail işlemlerinde hata almamak için şart) 6-Aynı menuden SMTP ayarlarını doğru şekilde yazın (e-mail işlemlerinde hata almamak için şart) 7-MySql ODBC 5.1 surucusu kesinlike sunucuda yada bilgisayarınızda (localhost için) kurulu olması şart 8-Ürünlerin resimlerini eklemek için sunucunuzda yada bilgisayarınızda (localhost için) persits aspupload ve aspjpeg kurulu olması şart 9-PayPal işlemleri için oncelikle kendinize ait bir paypal hesabı gerekmektedir(yurt dışında olduğum için türkiye işlemlerini test edemedim,ayarlar fransa ya göre yapıldı) ve odeme_secenegi.asp den paypal geri dönüşüm adreslerini kendi web adresinize gore ayarlamalısınız.(http://localhost:8080/odeme_geri_donumu.asp ve http://localhost:8080/odeme_iptali.asp) satırlarını kendı web adresinize göre http://www.webadresim.com/odeme_geri_donumu.asp vs olarak degistirin ve shipToCountryCode = "FR" yerine PayPal turkiye kodunu kullanın. 10-Kredi kartı ödemeleri yine odeme_secenegi.asp de ancak kredi kartı ödemeleri için malesef bankadan pos hesabı gerekiyor ve bankanın vereceği bilgilere göre asp kodlarıda değişiyor,kim hangi bankayı kullanır bilemem, dolayısı ile kodlamalar boş. Yazilimda hersey 100% sorunsuz çalisiyor diye bir garanti veremem,kendi bilgisayarımda ve bdiler.com adresinde test ettim,gözümden kaçan bazi istisnalar olmuş olabilir,yazılımı ticari amaçla kullanacaksanız güvenirliği tamamiyle size aittir. Kolay gelsin


Hit: 6266 | Boyut: 5,7 MB | Telif: Bülent | Eklenme: 27 Şubat 2011, Pazar
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 0

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (19) | Tavsiye Et

-


BŞ & UWN Ziyaretçi Defteri v2.3 (tr) (Güncellendi)    İndir  (Ekran Görüntüsü)


v2.3 Yenilikler
1. Hata giderildi.

v2.2 Yenilikler
1. Mesaj ekleyen kişinin IP numarası yönetim panelinden görülebilir yapıldı.
2. Yönetim panelinde mesaj ekleyen kişinin IP numarasını engellemek istediğinizde yardımcı olacak kısayol bağlantısı yapıldı.
3. Mesaj alanlarında kişiye ait Facebook, Twitter ve Friend Feed bağlantılarının paylaşılması özelliği sağlandı.
4. Facebook, Twitter ve Friend Feed form alanlarının yönetim panelinden özelleştirilmesi sağlandı.

v2.0 Yenilikler
1. Ziyaretçi defterinin tema sistemi değiştirildi, yeni tema sistemine uygun 4 adet tema yapıldı.
2. Yönetici giriş, çıkış işlemleri tek bir sayfada toplandı.
3. Gereksiz kod temizliği ve kod iyileştirmeleri yapıldı.
4. Mesaj yazarken puan verme olayı eklendi. Bu özelliği yönetim panelinden açıp-kapatma sistemi eklendi.
5. Mesaj başlığına ikon seçme sistemi eklendi. 7 adet ikon bulunmaktadır.
6. Yönetici olarak mesaja cevap verme özelliği eklendi.
7. Bir önceki sürümde eklenen uzun kelimelerin tasarımı bozmasını engelleme sistemine temaya uygun renk düzeni (scrollbar) getirildi.

v1.1 Yenilikler:
1. Güvenlik kodu sistemi değiştirildi.
2. Mesaj bölümüne yazılan boşluksuz uzun kelimelerin temayı bozması engellendi.

Yapımcının açıklaması:
Ziyaretçi defterini kullanırken hiç zorlanmayacaksınız. Çünkü bu ziyaretçi defterinde hiçbir kodlama bilgisi gerektirmeden tüm ayarları web üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Örnek vererek açıklayayım. Sitenizde bu ziyaretçi defterini kullanmaya başladınız diyelim. Hangi form alanlarının açık yada kapalı kalmasını istiyorsanız yönetim panelinden seçmeniz yeterli olacaktır. Hatta form alanlarında zorunlu veri girilmesini ayarlayabilir, istediğinizi isteğe bağlı form alanı olarak belirtebilirsiniz. Bu ziyaretçi defterinde size yarayacak diğer özellik ise isteğe özel form alanları yapmaktır. 4 adet form alanı bulunmaktadır. Bu form alanlarını isteğe göre ayarlayabildiğiniz gibi, açık/kapalı olmasını da ayarlayabilirsiniz ve ayrıca bu 4 form alanının zorunlu/isteğe bağlı veri girilmesi özelliğini de ayarlayabilirsiniz. Kısacası her şeyi yönetim panelinden kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Örneğin, siteniz bir köy sitesi ve kodlama bilginiz yeterli değilse, bu ziyaretçi defteri işinize kesinlikle yarayacaktır. Çünkü ziyaretçi defterinizde bu isteğinize göre değiştirilebilir form alanlarını köy sitesinin hangi mahallesinde oturduğu şeklinde ayarlayabilirsiniz. Başka bir örnek daha verecek olursam; bir okulun sitesine sahipsiniz ve bu ziyaretçi defterini kullanıyorsunuz. Ziyaretçi defterine mesaj yazacakların hangi sınıfta olduğunu mesajlarda göstermek için bu değiştirilebilir form alanlarını kullanabilirsiniz. Bu ziyaretçi defterinde ister mesajların direk eklenmesini yada mesajların yönetici onayından geçtikten sonra eklenmesini sağlayabilirsiniz. Bu ziyaretçi defterinde hiçbir kodlama bilgisine gerek kalmadan sadece yönetim panelini kullanarak tüm işlemleri isteğinize göre gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu ziyaretçi defterinin diğer özelliklerini ziyaretçi defteri özellikleri ve yönetim paneli özellikleri bölümünden görebilirsiniz. Bu ziyaretçi defteriyle ilgili sormak, öğrenmek istedikleriniz varsa sitemizin iletişim sayfasından ve e-mail adresimizden mesajlarınızı iletebilirsiniz.


Hit: 5443 | Boyut: 643,8 KB | Telif: UzmanWeb.Net & Burak ŞİMŞEK | Eklenme: 13 Şubat 2011, Pazar
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 61

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (15) | Tavsiye Et

-

Ms Uyelik Script v2.0 (tr) (Güncellendi)    İndir  Test Et (Ekran Görüntüsü)


Yapımcının açıklaması:
Merhaba arkadaşlar, uzun bir aradan sonra Ms Uyelik Script'in 2. versiyonunu sizlerle paylaşıyorum. Bu versiyonda özellikle tasarım, chat ve online kişiler olmak üzere bir çok özellik değişmiş bulunmaktadır. Aslında Ms Uyelik Script v1.4 versiyonundan sonra yeni bir versiyon çıkarmayı düşünmüyordum. Fakat sizlerden gelen özel istek ve tebrik mesajlarından sonra, yapmış olduğum scriptin sizler için yararlı olduğunu fark ettim ve yeni versiyonda sizlere daha iyisini sunabilmek için elimden geleni yapmaya çalıştım. Scriptin yeni özellikleri; 1- Scriptin teması değiştirildi ve yeni haliyle artık sitenizde kullanmanız çok daha rahat 2- Scriptin chat bölümünde ki veriler artık kayıt altına alındı ve yazılan mesajlar 48 saat sonra otomatik siliniyor 3- Bir önce ki versiyonda bahsi geçen açıklar kapatıldı 4- Scripte kullanılan resimler png formatında hazırlandı ve gerekirse bu sayede siz kendi sitenize göre bunları düzeltebilirsiniz 5- Admin paneli düzeltildi. 6- Online üyelerin isimleri sayfada yazdırılıyor.. 7- Chat sistemine filtre getirildi.

Scriptin kurulum detayları; - Scriptin herhangi bir kurulum Setup'u bulunmamaktadır. Fakat yapmanız gereken bazı güvenlik işlemleri söz konusudur. Özellikle bazı arkadaşlarımız scripti indirdikten sonra database ismini değişmeden direk hostuna yüklüyor. Bu kesinlikle yanlış. Çünkü bu şekilde sitenize kayıt olan kullanıcıların bilgilerine scripti kullanmış kötü amaçlı kişiler ulaşabilir. Bu yüzden scripti hostunuza yüklemeden önce ilk olarak access_MS klasörü içinde ki MitiSoft.mdb (access) dosyasının ismini değiştirin ve bunu MitiSoft.asp sayfasının 3. satırında ki Server.MapPath("access_MS/MitiSoft.mdb") alanına yeni ismini yazınız.. - Ayrıca chat için filtreleme uygulamasının geniş çapta olmasını istiyorsanız. Bu uygulama için örnek bazı kelimeleri MitiSoft.asp dosyasının 13. satırında ki Function filtre(system) alanının altında belirttim. Siz bu alandan yeni filtrelemek istediğiniz kelimeleri aynı orda belirtilen şekillerde yazabilirsiniz.. - Son olarak scripti sitenize kurmak için tek yapmanız gereken, sitenizin tum sayfalarına anasayfa.asp sayfasını include etmeniz olacaktır.. Script ile ilgili tüm soru - öneri ve görüşlerinizi sadecedownload.com sitesinden veya [email protected] mail adresinden bana iletebilirsiniz... Ms Uyelik Script v2.0 MitiSoft


Hit: 15929 | Boyut: 1,3 MB | Telif: MitiSoft | Eklenme: 19 Kasım 2010, Cuma
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 722

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (83) | Tavsiye Et

-


ASPJPEG ile güvenlik kodu (tr)     İndir  Test Et


Yapımcının açıklaması: ASPJPEG bileşeni kullanılarak rastgele tek resim şeklinde ve kaydetmeden güvenlik kodu oluşturmaya yarayan basit ve kullanışlı bir sistem. guvenlikkodu.asp dosyasını istediğiniz yere include ederek çalıştırabilirsiniz.

Hit: 835 | Boyut: 77,9 KB | Telif: İbrahim Bilgen | Eklenme: 11 Kasım 2010, Perşembe
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 0

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (0) | Tavsiye Et

-

Resimli Yemek Tarifi Scripti (tr)     İndir 


Yapımcının açıklaması:
Yemek tarifi scripti, resimli yemek tarifi paneli mevcud sql.asp den db yolunu ve db.mdbden admn şifresini değiştiriniz

yemek tarifi scripti, resimli yemek tarifi paneli mevcud sql.asp den db yolunu ve db.mdbden admn şifresini değiştiriniz.


Hit: 1085 | Boyut: 1,2 MB | Telif: Halil Tuğcan Özaktaş | Eklenme: 3 Kasım 2010, Çarşamba
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 0

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (5) | Tavsiye Et

-


NicEdit (tr)     İndir  Test Et


Yapımcının açıklaması:
NicEdit sayesinde sitenizdeki yazıları biçimlendirebilir, renklendirebilir ve yazıların boyutunu değiştirebilirsiniz. Resim ekleyebilir, resim yükleyebilirsiniz. İsterseniz kaynak kodunu görüntüleyip dileğiniz değişikliği yapabilirsiniz.


Hit: 1096 | Boyut: 19,3 KB | Telif: (Türkçeleştirme Simge Tasarım) | Eklenme: 4 Ekim 2010, Pazartesi
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 0

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (10) | Tavsiye Et

-

Gökhun ASP Stok Sistemi v1.0 (tr)     İndir  Test Et


Yapımcının açıklaması: Öncelikle ASP'yi bana öğreten, küçük ve orta ölçekli işletmelerin işine yarayabilecek bir stok ve kasa sistemi. Öncelikle şunu söylemeye çalışayım; sistemi mümkün olduğunca basit kullanım için tasarlamaya çalıştım. -İçindekiler Kasa Hesabı : Günlük, aylık, yıllık gelir, gider ve ciro hesabı. Malzeme stoğu ve malzeme satışı yapma; her satılan mal, stoktan satılan adedince düşer ve ihtiyaçlarımıza o adette eklenir. Alacak verecek hesabı : Herhalde çoğu kişinin en çok işine yarayacak yer budur. Alacağınızı ve vereceğinizi ayrı ayrı tutar, toplam alacak ve verecek hesabınızı sitenin sağında görebilirsiniz. Müşteri ekleme sistemi, müşterilerinizi iletişim bilgileriyle siteye ekleyebilir daha sonra onlarla iletişim kurabilirsiniz. Sattığınız ürün veya verdiğiniz hizmeti bu listedeki müşteriye verdiğinizi belirtebilirsiniz. -Kasa özelliği Sistemin içinde günlük ürün satışı, teknik servis hizmeti, ekstra gelir & gider ve diğer gelir & gider bölümü mevcuttur. Bu alanlarla ilgili fazla bilgi vermeye gerek yok. Kullanırken anlarsınız zaten. Ek Özellikler: Sistem tamamen ücretsiz olup herhangi bir yerinde ne gizli kod ne de görünen kod ekledim. Saf asp ve html kodlarıyla çalışan bu sistemden faydalanan arkadaşlardan tek istediğim teşekkür ve ölmüşlerimize dua edilmesi... Not : Sistem geliştirmeye açık olup, herhangi bir resim, tema vb. ben eklemedim. İleride üst sürüm çıkartmak nasip olursa bakarız... Kolay gelsin iyi çalışmalar Server'a atın. pages/main/default.asp dosyasından uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Not: database kalsöründeki mdb dosyasının yerini ve ismini değiştirerek; main klasörünün içindeki database.asp den gerekli database değişiklik işlemlerini yaparak kullanmanız güvenliğiniz açısından önemlidir.

Hit: 2404 | Boyut: 89,3 KB | Telif: gökhun | Eklenme: 26 Eylül 2010, Pazar
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 0

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (2) | Tavsiye Et

-


Online Yemek Sipariş Sistemi (tr)   Git  Test Et (Ekran Görüntüsü)


Yapımcının açıklaması: Yönetici paneli Üyelik sistemi Yönetici panelinden sınırsız yemek kategorisi ve buna bağlı yemek menüsü oluşturabilme imkanı Ürün resimlerinin eklenebilme özelliği Site üzerinden online sipariş verebilme Yönetici paneline düşen siparişlerin her 1 dakikada bir otomatik yenilenmesi Online sipariş ekranına düşen kayıtlarda, sipariş zamanı, sipariş edilen yemekler, toplam ücret ve teslim edilecek adres bilgilerinin görüntülenmesi. Online yemek siparişi verilebilecek tüm sektörler için uygundur Sistem; pide, döner, kebap, sulu yemek gibi alanlarda da rahatlıkla kullananılabilir.

Hit: 635 Telif: Webkent Yazılım | Eklenme: 18 Eylül 2010, Cumartesi
Fiyatı: 300 TL | Puan: 0

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (1) | Tavsiye Et

-

Newcrea Profesyonel Belediye-İlçe-Dernek-Köy Portalı (tr)   Git  Test Et


Yapımcının açıklaması:
SİTE İÇERİĞİ Bir ilçe,köy,belediye,şehir tanıtım sitesinde arayacağınız tüm bilgiler bu sitede yer almıştır. Bunlar. Tarihimiz : Köyün tarihi ile ilgili bilgileri yazabilirsiniz. Coğrafi Yapısı : Köyün coğrafi yapısı ile ilgili bilgileri yazabilirsiniz. Tarihi yerler : Köyün tarihi yerleri hakkında bilgiler yazabilirsiniz. Ulaşım : Köye ulaşım yolları ile ilgili bilgileri yazabilirsiniz. Ormanlık Alanlar : Ormanlık alanları ile ilgili bilgileri yazabilirsiniz. Köyler : İlçenize ait köyleri yayınlayabileceğiniz bölüm. Mahalleler : İlçenize ait mahalleleri yazabileceğiniz bölüm. Turizm : Köyünüzün turizm ile ilgili bilgileri yazabilirsiniz. Kooperatif ve Dernekler : Köyünüzün dernekleri ile ilgili bilgileri yazabilirsiniz. Resimlerler Köy : Köyünüzün resimlerini yayınlayabileceğiniz bölüm. Sosyo Ekonomik Yapısı : Köyünüzün sosyo ekonomik yapısı ile ilgili bilgileri yazabilirsiniz. İdari Yapısı : Köyünüzün idari yapısı ile ilgili bilgileri yazabilirsiniz. Jeolojik Yapısı : Köyünüzün jeolojik yapısı ile ilgili bilgileri yazabilirsiniz. Tarım : Köyünüzün tarım alanındaki gelişmeleri hakkında bilgiler verebileceğiniz bölüm. Yöresel Yemekler : Bölgenize ait yemeklerin tariflerinizi verebileceğiniz bölüm. Yöresel Şarkılar : Bölgenize ait müzikleri suna bileceğiniz bölüm. Firma Rehberi : Köyünüzdeki firmaların ulaşım adresler ile ilgili bilgileri yazabilirsiniz. Seri İlanlar : Ziyaretçilerinizin siteniz üzerinden ürünlerini diğer ziyaretçilere sunabileceği bölüm. Siteden Haberler : Sitenizden ve köyünüzden haberleri sunabileceğiniz bölüm. Duyurular : Siteniz veya köyünüzle ilgili duyuruları yapabileceği bölüm. Makaleler : Makalelerinizi yazıp yayınlayabileceğiniz bölüm. Seçtikleriniz : Seçtiğiniz olayları yayınlaya bileceğiniz bölüm. Linkler : Ziyaretçilere faydalı olabilecek adres linklerini yazabileceğiniz bölüm. Forum : Ziyaretçilerinizin bilgilerini paylaşabileceğiniz bölüm.(Webviz) Ziyaretçi Defteri : Ziyaretçilerinizin site hakkındaki görüşlerini yazabileceği bölüm. Köşe Yazarları : Sitenize köşe yazarları ekleyebilip bir köşe yazarları bölümü oluşturabilirsiniz . Anket : Ziyaretçilerinize sormak istediklerinizi anket bölümü ile sorabilirsiniz. Reklam Sistemi : Sitenize aldığınız reklamları online ekliye, düzenliyeceği ve silebileceği sitemdir. Kültür Sanat : Sitenizde haftanın filmi, haftanın kitabı, haftanın şairi ve haftanın şiirini sunabileceğiniz bölüm. Nöbetçi Eczane : Ayın her gününde nöbetçi eczaneleri bildirebileceğiniz bölüm. Hava Durumu : Bölgenizin son 4 gününün hava durumunu sunabileceğiniz bölüm. Takvim : Takvim bilgilerini sunabileceğiniz bölüm. Borsa : Borsa bilgilerini sunabileceğiniz bölüm. Yeni İçerik : Sınırsız yeni içerik sayfaları oluşturma imkanı. ADMİN BÖLÜMÜ MENÜ : Tüm bölümleri online olarak değiştirme imkanı.


Hit: 642 Telif: Newcrea Web Tasarım | Eklenme: 12 Eylül 2010, Pazar
Fiyatı: 700 TL | Puan: 0

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (4) | Tavsiye Et

-

Sayfalar :  <<  < - 3 - 4 - 5 6 7  >   >>

ANASAYFA | İÇERİK EKLE | EN YENİLER | EN POPÜLERLER | EN BEĞENİLENLER | REKLAM | DESTEKLEYENLER | İLETİŞİM
ASP İndir © 2001 - 2020 |

ASP İndir, Radore Hosting'de barındırılmaktadır.

Web Tasarımı: ASP İndir | Kodlama: Can "FiNaRFiN" HANHAN , Korkut TAHAOĞLU, Göktuğ İÇÖZ

Sitemize editör, ziyaretçi ya da üyelerimiz tarafından eklenen hiç bir veriden ayrıca tüm diğer site linklerinden, ASP İndir sorumlu değildir.

0,58 - #23.02.2020 19:26:07#

radore