-Gizle-

-Gizle-
ASP,ASP Scripts,ASP Download, Web Hosting, Asp Hosting
ANASAYFA | FORUM | SİTENİZ İÇİN | REHBERLER | İÇERİK EKLE | EN YENİLER | EN POPÜLERLER | EN BEĞENİLENLER | HOSTING | İLETİŞİM
// 6 Nisan 2020, Pazartesi / İstatistikler / Puan Sistemi
Arama:

// ÖZELLEŞTİR / Bilgi

E-posta:
Şifre:
Beni Hatırla
| Şifremi Unuttum


Türkçe PHP Kaynağınız   Türkçe JAVASCRİPT Kaynağınız
// SİTELERDEN HABERLER >> Tüm Haberler
// GÜNCEL HABERLER / Kaynak: NTVMSNBC
>> Bayramınız kutlu olsun (1 yorum)
>> Yeni yılınız kutlu olsun (0 yorum)
>> JAVASCRİPT İndir ve JQUERY içerikleri (0 yorum)
>> ASP İndir -- Forum bölümü (11 yorum)
>> Yeni yılınız kutlu olsun (0 yorum)
>> Antarktika'da bilimsel istasyon kuracak
>> Ürettiği en büyük roketi fırlattı     
>> Yaşam süresi 6 yıl uzadı
>> ‘Hack Kuzey Kore’nin işi’
>> BlackBerry geri döndü
// EN YENİLER
Adı Hit
Sayfalama Scripti Classic Asp (tr) 7
Muhasebe Programı (tr) 94
E-Ticaret Scripti (Açık Kaynak Kodlu + PayTR Sanal Pos + NetGSM Sms + Yurtiçi Kargo Entegrasyonlu) (tr) 325
Main4 Firma Scripti (tr) 417
Üyelikli Not Defteri (tr) 212
Kişisel Blog Scripti (tr) 232
Win11 ve Win10 Hazır Web Sitesi Portalları (tr) 485
E-Firma Rehberi (tr) 61
W3 Link Sistemi (tr) 101
Burs Dernek Başvuru ve Öğrenci Yönetim Sistemi (tr) 114
 
 
// EN POPÜLER
Adı Hit
Hazır Site v2.2 (tr) 96926
Web Wiz Forums v9.69 (ing) 27797
ASP Kitapçığı (tr) 20464
HG Üye Sistemi (tr) 17164
Tanıtım Sitesi v2.2 (tr) 16931
MyDesign Haber Sistemi v0.7 (tr) 15503
MyDesign Ziyaretçi Defteri v1.7 (tr) 14665
JoomlASP v1.0.3 (tr) 13832
PD Portal Access v4.0 (tr) 13073
E-Ticaret (tr) 11901


 EN POPÜLER 100 İçerik


RSS

Add to Google


MaxiASP
Karakalem
VDA Digital Agency
Hosting Sözlük
 

 Arama // Gelişmiş Arama

Anasayfa >> AramaAranılan kelime: Galeri

OfoSoft Firma Rehberi Script v2.0+SEO (tr)   Git  Test Et


Yapımcının açıklaması:
Evet aranan beklenen firma rehberi scripti piyasadaki scriptlerden çok çok ucuz ve birçoguna göre daha çok özellikli bir script. Bazı özellikleri: - Online firma ekleyebilme (onaysız yayınlanmıyor) - Özel ve normal firma tanımlaması - Özel firmaların ilan ve ürün ekleme özellikleri - Site haber servisi - Linkler sayfası. - Detaylı firma, ürün, ilan arama sistemi - Reklam ve banner yönetimi - Ziyaretçi Defteri - Maillist Sistemi - Detaylı Sayaç ve Anket - Firma Yorum Sistemi, Tavsiye et ve Yazdır Fonksiyonu, - Nöbetçi Eczaneler Modülü - Günün Sözü ve Tarihte Bugün Modülü - Resim ve video galerisi - Sınırsız sayıda kategori ve alt kategori ekleyebilme - 20 adet tema şeçeneği ve her ziyaretçinin kendi temasını seçebilme özelliği, blok yönetim ayarı ile istediğiniz blogu aktif pasif yapabilirsiniz. Vitrin firmalar alanı Özel firmaların sınırsız kendi sayfalarını yapma özellikleri - Zİyaretçilerin kişisel ilan ekleyebilme sistemi - Bu özelliklerin %99 'ini Yönetim Panelinden Düzenleyebilme. - Ve daha fazlası... Daha detaylı ögrenmek için demo sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Satın almak için [email protected] veya [email protected] mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.


Hit: 1101 Telif: Ömer Faruk | Eklenme: 20 Şubat 2009, Cuma
Fiyatı: 150 TL | Puan: 22

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (19) | Tavsiye Et

-

DizaynPlus MyBlog (tr)     İndir  Test Et


Yapımcının açıklaması: DizaynPlus MyBlog (v1) ASP Dilinde Kodlanmış Basit ve Kullanışlı Bir Kişisel Blogtur. Sade ve Kullanışlı Bir Arayüze Sahip Olup, Tüm İçerik Yöneticinin Kontrolundedir. Yönetici; Sınırsız Sayıda kategori Oluşturup, Kategorilerine Yazılarını Görsel Bir Şekilde Girebilip Yayınlayabilir. Her Yazının Altına Yorum Eklenebilir. Eklenen Yorumar Yöneticinin Onayladığı taktirde İlgili Yazının Altında Gözükür. Yönetici İstediği Zaman Yorumu Aktif ve Ya pasif yapabilir Düzenleyebilir, Silebilir. Hakkımda yazısında Yönetici Kendi Hakkında Yazı Yazabilir.Resimlerim Bölümünde Ajax Galeri ile Görselleştirilmiş Bir Resim galeri ile Ziyaretçilerinize Resimlerinizi Sunabilirsiniz. Resimler Yine Admin Panelinden Yüklenebilir Değiştirilebilir ve ya Silinebilir. İletişim Bölümünde Ziyaretçileriniz Size Mesaj Bırakabilir. Gelen Mesajlarınızı Yine Admin Panelinden Kontrol Edebilirsiniz. Basit ve Sade Olarak ihtiyacınıza karşılık Verebilecek Olan Bir Kişisel Blog... Blog Yönetim Panel Bilgileri ------------------ /panelim yazdığınızda Admin Panel Kontrol Sayfasına Girersiniz. Admin Kullanıcı adı: dizaynplus Şifresi: mesutebrar Genel Ayarlar Kısmından Şifreyi ve Kullanıcı Adınızı Değiştirebilirsiniz :) db Klasöründeki Mdb Adını kendinize Göre Düzenleyiniz.Daha Sonra Tüm Baglan.asp lerdeki DB Yolunu Düzenleyiniz.

Hit: 1064 | Boyut: 755,5 KB | Telif: DizaynPlus | Eklenme: 16 Şubat 2009, Pazartesi
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 75

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (13) | Tavsiye Et

-


JoomlASP v1.0.3 (tr)     İndir 


Güncelleme (v1.0.3)
1. Kategori modülü hata giderimi 2. Eklenen haberleri blog sitelerine kolayca ekleyebilme 3. Bileşen sistemi sayesinde kolayca güncelleme ve özellik kazandırma 4. Modül yükleme sistemi hata giderimi ve Manuel Modül yükleme ve Modül Düzenleme 5. Arama sistemi entegrasyonu 6. Güncelleştirilmiş Anket modülü 7. Çoklu dil seçeneği 8. Kolay tema entegrasyonu 9. Etiketleme sistemi ile kolaylıkla veri bulma 10. Rss desteği 11. Gelişmiş istatistik bileşeni ve modülü 12. Üyeler arası mesajlaşma 13. Sayfalama sistemi sayesinde kolayca kendi sayfanızı yayınlama. 14. Kullanımı daha basite indirgeniş Administrator Paneli.

Güncelleme (v1.0.2)
1. Xml Modüler yapılandırma ile eklentiler yükleme 2. AspJpeg bileşeni ile gelişmiş resim galerisi kullanımı 3. Session ayarlarının güncellenmesi 4. Gelişmiş filtreleme sistemi 5. Eskisine oranla daha gelişmiş Administrator Yönetimi 6. Basite indirgenmiş tema hazırlamaya uygun default.asp dosyası 7. Eklenti gizleme ve gösterme 8. Mesajlara yorumlama sistemi 9. Web sitesi linkleri yönetimi 10. Download yönetim sistemi 11. EzPoll Anket bileşeni 12. İstatistik bileşeni

Güncellenme (v1.0.1a):
1. kur.asp eklendi 2. Admin panelindeki yazım editörü geliştirildi 3. uye_islem.asp ve uye_guncelle_islem.asp dosyasında bulunan sql açığı giderildi 4. Yeni üye sorunu çözüldü.

Güncellenme (v1.0.1):
Cookies açığından faydalanılarak sistemde Admin olunma bulunmaktadır. Yeni versiyonda üye kontrolü Session ile kontrol edilerek açık kapatılmıştır.


Yapımcının açıklaması:
JoomlASP, Asp (Active Server Page) dilinde yazılmış olan ve birebir Joomla özeliklerini kapsayan ve gelişime açık bir cms sistemidir. Kişisel web sitelerinden, özel firma sitelerine kadar bir siteyi rahatlıkla yapabileceğiniz, kolay, modüler, mysql db sistemi hızlı bir şekilde işlem yapabilen bir cms sistemidir.

Sistemin yazılış amacı Php dilinin bir çok kişiye basit gelmesine karşın Asp dili ile internet programcılığına başlayan kişilerde Php dilinden uzak kalma ve Php kodlarını çözememe gibi durumlar için hazırlanmıştır. Asp dilini uzan yıllardır kullanan JoomlASP yapımcısı Hasan Emre ASKER, Php dilinden anlamayan ve karmaşık yapıya sahip olduğunu düşünen kişiler için kullanımı Joomlaya göre daha kolay olan bu CMS sistemini meydana getirmiştir.

Sistemimiz geliştirilmeye açık bir yapıya sahip olduğundan ve Joomla temaları ile birebir uyumluluk sergilediğinden beğendiğiniz Joomla temasını basit bir kaç editleme ile JoomlASP'ye uyarlayabilirsiniz. Eğer sizler bunu yapacak vaktimiz yok ben şu temanın JoomlASP versiyonunu istiyorum derseniz, site editörlerimiz tarafından istediğiniz bir Joomla teması JoomlASP sistemine çevrilip temalar bölümünde yayınlanacaktır.

Yine sistem için modül yazımını kolaylaştırmak için site yapımızı basitleştirmiş ve asp dilinden çok az anlayan birinin bile kendine göre küçük modüller yazabileceğine inancımız tamdır.

Sitemiz haricinde yayınlanan JoomlASP bileşen ve Modüllerinden lütfen uzak durunuz. Yazılmış olan Modül, Bileşen ve Temalar sitemiz editörleri tarafından incelenip açıklarının var olup olmadığı kontrol edildikten sonra yayına hazır halde sizlere sunulacaktır. Bu yüzden lütfen dışardan temin ettiğiniz Bileşen, Modül ve Temaları kullanmayınız.

Not: Uygulamayı indirebilmek için yönlenmiş olduğunuz adreste bulunan formu doldurmanız gerekmektedir. Bu şart yapımcı tarafından konulmaktadır.


Hit: 22994 | Boyut: 1,5 MB | Telif: Hasan Emre ASKER | Eklenme: 16 Şubat 2009, Pazartesi
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 1251

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (102) | Tavsiye Et

-

Kobisel.com Hazır İçerik Yönetim Sistemi (tr)   Git  Test Et


Yapımcının açıklaması:
www.kobisel.com adresi ile Proje hakkında daha geniş bilgi sahibi olabilir, Kobisel.com Hazır İçerik Yönetim Sİstemi ile oluşturulmuş örnek bir web sitesini incelemek için www.kobiseldemo.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

* Firma Rehberine Ekleme

* Web sitenize eklediğiniz ürünleri Firma Rehberinde Görüntüleme

* Alan Adı Tescili

* 10 Adet Pop3 Mail ( [email protected] şeklinde )

* Online Yönetim Paneli

* Duyuru Ekleme

* Ürün Ekleme

* Fotoğraf Galerisi Oluşturma

* Referans Ekleme

* Ürün Talep Formu

* İletişim Formu


Türkiye'nin lider Sektörel Firma Rehberi Kobisel, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin(KOBİ) bilgi çağının fırsatlarını kullanarak ekonomik potansiyellerine ulaşmasını sağlamayı, günümüz teknolojisini en verimli şekilde kullanarak daha geniş kitlelere ulaşmalarını ve iş hacimlerini en üst seviyeye çıkartmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Kobisel, KOBİ'lerin maliyetlerini düşürmeyi, yeni pazarlara açılarak gelirlerini artırmayı ve bilgiye en etkin şekilde ulaşmalarını sağlayan içerik ve hizmetleri bir arada sunmak üzere sektörünün lider firmaları olan DATAMAKS BİLİŞİM VE SİDE BİLİŞİM stratejik ortaklığı ile desteklenmektedir.

Kobisel, bir web sitesi sahibi olmak isteyen fakat yüksek maliyetlerden kaçınmak ve Web sitesi içeriğini konumlandırmak için kendi bünyesinde ayrı ekip barındırmak istemeyen işletmelerin kendilerini İnternet ortamına en kolay ve en işlevsel şekilde taşımaları için oluşturulmuş bir Sektörel Firma Rehberi ve İçerik Yönetim Sistemidir. Kobisel, zaten hali hazırda bir web sitesi bulunan firmaları " Sektörel Firma Rehberi " özelliği ile bir çatı altında toplayarak işletmelerin daha çok kişiye ulaşmasına yardımcı olan bir işleve sahiptir. Web sitesi olmayan fakat bir web sitesine sahip olmak isteyen işletmeler için " Kobisel İçerik Yönetim Sistemi" özelliği ile İşletme sahibi olan yönetici kişinin oluşturabileceği ve yönetebileceği bir web sitesine sahip olmasını sağlar. Oluşturulan web sitesinde ki bilgiler tamamen tarafınızdan değiştirilebilir, güncellenebilir, eklenebilir veya silinebilir.


Hit: 670 Telif: Side Bilişim | Eklenme: 19 Ocak 2009, Pazartesi
Fiyatı: 200 TL | Puan: 14

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (1) | Tavsiye Et

-


Era Resim Galerisi v1.0 (tr)     İndir 


Yapımcının açıklaması:
ERA RESİM GALERİSİ V.1.0 Bu resim galerisi basit düzeyde hazırlanmıştır. Kategorileme sistem bulunmamaktadır. Ayrıca resimlerin silinmesi de bu versiyonda mümkün değildir. Sistemde resimlerin gösterilmesi lightbox2 ile oluşturulmuştur. Bir kerede 10 mb büyüklüğüne kadar resim yüklenebilir. resim yüklemeden önce scripti kurarken galeri ve vt klasörlerine yazma izni vermeyi unutmayın. sadece örnek oluşturması ve eğitim amaçlı üretilmiştir. geliştirilebilirdir. ayarlar.asp dosyasından scriptin şifresi, title kısmı falan değiştirilebilir. sol_kose.asp den sol köşede gözükmesi istenilen yazılar resimler elle düzenlenerek oluşturulabilir. meta.asp den de arama motorları için optimizasyon yapılabilir. scripti kullanacak arkadaşlar resimlerini 800 e 600 olarak boyutandırırlar ise resimler browserlarda daha sağlıklı görünecektir. güle güle kullanın. v.1.1 kısa bir zaman içerisinde çıkacaktır.

ayarlar.asp, meta.asp ve sol_kose.asp dosyalarını açıp gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra, dosyaları sunucunuza atın, vt ve galeri klasörlerine yazma izni verin. daha sonra resimlerinizi yüklemeye başlayın.


Hit: 7725 | Boyut: 969,7 KB | Telif: Erdem Arslan | Eklenme: 25 Aralık 2008, Perşembe
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 351

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (28) | Tavsiye Et

-

Yerel Seçim Aday Sitesi (tr)   Git  Test Et


Yapımcının açıklaması: Yerel Seçimlerde Adaylar İçin Hazırlanmış Tanıtım Sayfası. -Partiye Özel Renk Ve Tasarım -Yönetilebilir Web Sitesi -Resim Galerisi -Video Ekleyebilme -Haber Bölümü -Biografi Yayınlama -Miting Ve Tanıtım Programlarını Yayınlam -Planlar -İletişim Formu -Dilek Şikayet Kutusu

Hit: 325 Telif: Kaan Sebkektay | Eklenme: 22 Aralık 2008, Pazartesi
Fiyatı: 399 YTL | Puan: 10

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (5) | Tavsiye Et

-


AspDeSTeK.GeN.TR Forever Portal v1.0 (tr)   Git  Test Et


Yapımcının açıklaması:
Merhaba Bir Asp Portal İle Sizlerleyim.. Site Genişlik Ayarlarını Ayarlayabilme *Copyright'ı değiştirebilme *Duyuru Yapabilme *Tema değiştirebilme *Dosya Yükleyebilme *Toplist *Forum Yönetimi (Vbulletin Tarzında) *Galeri Yönetimi *Video Yönetimi *Haber Yönetimi *Dosya Yönetimi *Sayfa/Menü Yönetimi *Üye Yönetimi(Ban,Kayıtlı Üyeler,Site Sahibi Rütbeleri Vs..) *Dost Siteler Bağlantısı Ekleyeiblme *Kelime sansürleme *Anket Ekleyebilme Silme Özelliği *İletişim / Gelen Kutusu Başlıca özellikller yukarıdaki gibidir.

Merhaba Arkadaşlar.AspDeSTeK.GeN.TR Forever Portal v1.0 Version Kurulum Bilgisi. Scriptimiz Tamamen Sıfırdan Kodlanmıştır.Herangi bir (ç)alıntı yoktur.Portalımızın Özellikleri *Site Genişlik Ayarlarını Ayarlayabilme *Copyright'ı değiştirebilme *Duyuru Yapabilme *Tema değiştirebilme *Dosya Yükleyebilme *Toplist *Forum Yönetimi (Vbulletin Tarzında) *Galeri Yönetimi *Video Yönetimi *Haber Yönetimi *Dosya Yönetimi *Sayfa/Menü Yönetimi *Üye Yönetimi(Ban,Kayıtlı Üyeler,Site Sahibi Rütbeleri Vs..) *Dost Siteler Bağlantısı Ekleyeiblme *Kelime sansürleme *Anket Ekleyebilme Silme Özelliği *İletişim / Gelen Kutusu Başlıca özellikller yukarıdaki gibidir. Bütüm Şifreler Aspdestek Tir Sitenin altında Ufacık bir Copy Linki Bulunmaktadır Silen Arkadaşlara hakkımı Helal etmiyorum Vaktim yok aylardır Uğraşıyorum bu script için .Şu Zamanda Hiçkimse Bedava Portal Yazıp Dağıtmıyor artık. Lütfen sizde Kurallara Uyunki bedava Script Yapıp Daha Çok Kullanıcıya Ulaştırayım.

Not:
Uygulamayı indirebilmek için yönlendiğiniz adreste bulunan siteye üye olmanız gerekmektedir. Bu şart uygulamanın yapımcısı tarafından konmaktadır.


Hit: 1788 Telif: oguzkoc | Eklenme: 18 Aralık 2008, Perşembe
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 102

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (19) | Tavsiye Et

-

ImageThumbs v3.7 (ing) (Güncellendi)    İndir  Test Et


Basit bir resim galerisi uygulaması. FSO ile sunucunuzda bulunan resimleri otomatik olarak görüyor ve sayfa içerisinde listeliyor.

Hit: 6570 | Boyut: 708 KB | Telif: livio.net | Eklenme: 17 Aralık 2008, Çarşamba
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 365

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (5) | Tavsiye Et

-


My Radyo PORTAL v2.0 (tr)     İndir  Test Et


Yapımcının açıklaması:
Merhabalar.. Bir arkadaşım için hazırlamış oldugum radyo sitesini gerek kalmadıgı için sizlerle paylaşıyorum.. Scriptin içinde reklam, yeni sayfa oluşturma, tavsiye, anket, istekler, duyuru, dost siteler, ata sözleri, foto galeri, haber vs gibi daha birçok bölüm bulunmakta.

Kurulumu gayet basittir.. Kurduktan sonra database in adını ve yolunu mutlaka değiştiriniz.. Kurulum için kurulum.text yi mutlaka okuyunuz.


Hit: 2573 | Boyut: 623 KB | Telif: Hasan Sertkaya | Eklenme: 12 Kasım 2008, Çarşamba
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 125

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (4) | Tavsiye Et

-

Ayco Okul Portali (tr)   Git  Test Et


Yapımcının açıklaması: + Okul ve Dershaneler için geliştirilmiştir + Öğrenci notları, ödevleri, devamsızlıkları yayınlayabilir + Ders dokumanlarını yayınlayabilme olanağı + Anket Yönetimi + Haber / Duyuru Yönetimi + Gelişmiş Yönetim Paneli + Bülten Gönderimi + Resim Galerisi + Ziyaretçi Defteri + Ziyaretçi İstatistiği Tüm sistem Senelik 250Mb hosting pakedi+ 1 adet com ,net , org alan adi ile birlikte kurularak müsterilere teslim edilir. Gercekten ihitiyaci olan köy okullarina indirim uygulanir.

Hit: 655 Telif: Ay Computer Bilisim Sirketi | Eklenme: 9 Ekim 2008, Perşembe
Fiyatı: 100 EURO | Puan: 16

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (0) | Tavsiye Et

-

Sayfalar :  <<  < - 3 - 4 - 5 6 7  >   >>

ANASAYFA | İÇERİK EKLE | EN YENİLER | EN POPÜLERLER | EN BEĞENİLENLER | REKLAM | DESTEKLEYENLER | İLETİŞİM
ASP İndir © 2001 - 2020 |

ASP İndir, Radore Hosting'de barındırılmaktadır.

Web Tasarımı: ASP İndir | Kodlama: Can "FiNaRFiN" HANHAN , Korkut TAHAOĞLU, Göktuğ İÇÖZ

Sitemize editör, ziyaretçi ya da üyelerimiz tarafından eklenen hiç bir veriden ayrıca tüm diğer site linklerinden, ASP İndir sorumlu değildir.

0,45 - #06.04.2020 15:34:41#

radore