-Gizle-

-Gizle-
ASP,ASP Scripts,ASP Download, Web Hosting, Asp Hosting
ANASAYFA | FORUM | SİTENİZ İÇİN | REHBERLER | İÇERİK EKLE | EN YENİLER | EN POPÜLERLER | EN BEĞENİLENLER | HOSTING | İLETİŞİM
// 6 Aralık 2021, Pazartesi / İstatistikler / Puan Sistemi
Arama:

// ÖZELLEŞTİR / Bilgi

E-posta:
Şifre:
Beni Hatırla
| Şifremi Unuttum


Türkçe PHP Kaynağınız   Türkçe JAVASCRİPT Kaynağınız
// SİTELERDEN HABERLER >> Tüm Haberler
// GÜNCEL HABERLER / Kaynak: NTVMSNBC
>> Bayramınız kutlu olsun (1 yorum)
>> Yeni yılınız kutlu olsun (0 yorum)
>> JAVASCRİPT İndir ve JQUERY içerikleri (0 yorum)
>> ASP İndir -- Forum bölümü (11 yorum)
>> Yeni yılınız kutlu olsun (0 yorum)
>> Antarktika'da bilimsel istasyon kuracak
>> Ürettiği en büyük roketi fırlattı     
>> Yaşam süresi 6 yıl uzadı
>> ‘Hack Kuzey Kore’nin işi’
>> BlackBerry geri döndü
// EN YENİLER
Adı Hit
Sayfalama Scripti Classic Asp (tr) 168
E-Ticaret Scripti (Açık Kaynak Kodlu + PayTR Sanal Pos + NetGSM Sms + Yurtiçi Kargo Entegrasyonlu) (tr) 635
Main4 Firma Scripti (tr) 572
Üyelikli Not Defteri (tr) 345
Kişisel Blog Scripti (tr) 371
Win11 ve Win10 Hazır Web Sitesi Portalları (tr) 580
E-Firma Rehberi (tr) 84
W3 Link Sistemi (tr) 116
Burs Dernek Başvuru ve Öğrenci Yönetim Sistemi (tr) 144
Online Öğrenci Kayıt Formu (tr) 589
 
 
// EN POPÜLER
Adı Hit
Hazır Site v2.2 (tr) 97726
Web Wiz Forums v9.69 (ing) 28021
ASP Kitapçığı (tr) 20542
HG Üye Sistemi (tr) 17351
Tanıtım Sitesi v2.2 (tr) 17010
MyDesign Haber Sistemi v0.7 (tr) 15606
MyDesign Ziyaretçi Defteri v1.7 (tr) 14732
JoomlASP v1.0.3 (tr) 13874
PD Portal Access v4.0 (tr) 13171
E-Ticaret (tr) 12145


 EN POPÜLER 100 İçerik


RSS

Add to Google


MaxiASP
Karakalem
VDA Digital Agency
Hosting Sözlük
 

 Arama // Gelişmiş Arama

Anasayfa >> AramaAranılan kelime: Okul

UzmanWeb Bilgi Yarışması v1.0 (tr)     İndir  Test Et (Ekran Görüntüsü)


Yapımcının açıklaması: Bilgi yarışması scripti yerel ağ üzerinden veya internet üzerinden bilgisayar aracılığı ile birden çok yarışmacıyı aynı anda yarıştırmanızı sağlayan bir sistemdir.Diğer scriptler gibi tekil değil, aynı anda birden çok kişinin katılabildiği bir yarışma uygulamasıdır.Okullarda yapılan bilgi yarışmalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Bu sistem test şeklinde olup her soru 4 cevap şıkkı bulunmaktadır.Yarışma tamamen online ortamda yapıldığı ve puanlandığı için ekstra puan cetveli tutulması, cevap şıkları için kağıt hazırlanması, kalem, silgi, puanların yazılacağı bir tahtaya ihtiyacınız olmayacaktır. Scriptin dosyalarını asp destekleyen (IIS kurulu ) merkezi bir ana bilgisayara kopyalayıp çalıştırarak, diğer yarışmacı bilgisayarların ana bilgisayar bağlanıp soruları görme ve cevapları işaretlemeleri mantığıyla çalışır.Soruları ve cevapları yönetim panelinden girebilir ve düzenleyebilirsiniz.Yarışmacı gruplarını ve yarışmacı isimlerini de yönetim panelinden ekleyebilirsiniz. Yarışma scripti asp tabanlı olduğundan scripti çalıştırmak için: 1- Yarışmayı ağ üzerinden yapacaksanız, dosyaları çalıştıracağınız bilgisayarda IIS (Internet Information Service) eklentisi kurulu olması gerekir. 2- Alternatif olarak dosyaları asp destekleyen bir web sitesine yükleyip internet üzerinden de çalıştırabilirsiniz.

Hit: 637 | Boyut: 2,3 MB | Telif: Adem TÜRK | UzmanWeb.Net | Eklenme: 25 Haziran 2013, Salı
Fiyatı: Ücretsiz | Puan:

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (0) | Tavsiye Et

-

Spacenuke v3.2.5 (tr)   Git  Test Et (Ekran Görüntüsü)


Yapımcının açıklaması: Spacenuke v.3.2.5 Yayında Spacenuke v.3.2.5 ile; 1-Haber sitesi 2-Video sitesi 3-Köy-Dernek sitesi 4-Kişisel site 5-Kurum sitesi 6-Resim-Galeri sitesi 7-Forum sitesi 8-İlan sitesi 9-Okul sitesi 10-Belediye sitesi ve aklınıza gelebilecek pek çok site yapabilirsiniz. Nasıl olur demeyin, deneyin Size sadece şu kadarını söyleyebiliriz ki; SPACENUKE kullanan Spacenuke hayranı olup çıkıyor. İsterseniz birde siz deneyin :) Not: Uygulamanın yapımcısının koyduğu şart gereği yönlendiğiniz siteye üye olduktan sonra uygulamaya ait dosyayı indirebilirsiniz.

Hit: 1137 Telif: Hace | Eklenme: 16 Mart 2011, Çarşamba
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 0

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (2) | Tavsiye Et

-


BŞ & UWN Ziyaretçi Defteri v2.3 (tr) (Güncellendi)    İndir  (Ekran Görüntüsü)


v2.3 Yenilikler
1. Hata giderildi.

v2.2 Yenilikler
1. Mesaj ekleyen kişinin IP numarası yönetim panelinden görülebilir yapıldı.
2. Yönetim panelinde mesaj ekleyen kişinin IP numarasını engellemek istediğinizde yardımcı olacak kısayol bağlantısı yapıldı.
3. Mesaj alanlarında kişiye ait Facebook, Twitter ve Friend Feed bağlantılarının paylaşılması özelliği sağlandı.
4. Facebook, Twitter ve Friend Feed form alanlarının yönetim panelinden özelleştirilmesi sağlandı.

v2.0 Yenilikler
1. Ziyaretçi defterinin tema sistemi değiştirildi, yeni tema sistemine uygun 4 adet tema yapıldı.
2. Yönetici giriş, çıkış işlemleri tek bir sayfada toplandı.
3. Gereksiz kod temizliği ve kod iyileştirmeleri yapıldı.
4. Mesaj yazarken puan verme olayı eklendi. Bu özelliği yönetim panelinden açıp-kapatma sistemi eklendi.
5. Mesaj başlığına ikon seçme sistemi eklendi. 7 adet ikon bulunmaktadır.
6. Yönetici olarak mesaja cevap verme özelliği eklendi.
7. Bir önceki sürümde eklenen uzun kelimelerin tasarımı bozmasını engelleme sistemine temaya uygun renk düzeni (scrollbar) getirildi.

v1.1 Yenilikler:
1. Güvenlik kodu sistemi değiştirildi.
2. Mesaj bölümüne yazılan boşluksuz uzun kelimelerin temayı bozması engellendi.

Yapımcının açıklaması:
Ziyaretçi defterini kullanırken hiç zorlanmayacaksınız. Çünkü bu ziyaretçi defterinde hiçbir kodlama bilgisi gerektirmeden tüm ayarları web üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Örnek vererek açıklayayım. Sitenizde bu ziyaretçi defterini kullanmaya başladınız diyelim. Hangi form alanlarının açık yada kapalı kalmasını istiyorsanız yönetim panelinden seçmeniz yeterli olacaktır. Hatta form alanlarında zorunlu veri girilmesini ayarlayabilir, istediğinizi isteğe bağlı form alanı olarak belirtebilirsiniz. Bu ziyaretçi defterinde size yarayacak diğer özellik ise isteğe özel form alanları yapmaktır. 4 adet form alanı bulunmaktadır. Bu form alanlarını isteğe göre ayarlayabildiğiniz gibi, açık/kapalı olmasını da ayarlayabilirsiniz ve ayrıca bu 4 form alanının zorunlu/isteğe bağlı veri girilmesi özelliğini de ayarlayabilirsiniz. Kısacası her şeyi yönetim panelinden kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Örneğin, siteniz bir köy sitesi ve kodlama bilginiz yeterli değilse, bu ziyaretçi defteri işinize kesinlikle yarayacaktır. Çünkü ziyaretçi defterinizde bu isteğinize göre değiştirilebilir form alanlarını köy sitesinin hangi mahallesinde oturduğu şeklinde ayarlayabilirsiniz. Başka bir örnek daha verecek olursam; bir okulun sitesine sahipsiniz ve bu ziyaretçi defterini kullanıyorsunuz. Ziyaretçi defterine mesaj yazacakların hangi sınıfta olduğunu mesajlarda göstermek için bu değiştirilebilir form alanlarını kullanabilirsiniz. Bu ziyaretçi defterinde ister mesajların direk eklenmesini yada mesajların yönetici onayından geçtikten sonra eklenmesini sağlayabilirsiniz. Bu ziyaretçi defterinde hiçbir kodlama bilgisine gerek kalmadan sadece yönetim panelini kullanarak tüm işlemleri isteğinize göre gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu ziyaretçi defterinin diğer özelliklerini ziyaretçi defteri özellikleri ve yönetim paneli özellikleri bölümünden görebilirsiniz. Bu ziyaretçi defteriyle ilgili sormak, öğrenmek istedikleriniz varsa sitemizin iletişim sayfasından ve e-mail adresimizden mesajlarınızı iletebilirsiniz.


Hit: 5488 | Boyut: 643,8 KB | Telif: UzmanWeb.Net & Burak ŞİMŞEK | Eklenme: 13 Şubat 2011, Pazar
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 61

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (15) | Tavsiye Et

-

Memiş Üyelik v1.1 (tr)     İndir 


Yapımcının açıklaması: http://www.aspindir.com/Goster/6019 sayfasında bulunan memiş üyelik sisteminin düzeltilmiş halidir. O nedenle v.1.1 diyerek farklı versiyon olarak isim verdim. Fatih Memiş arkadaşa teşekkür ederim. - Sistemde şöyle bir durum var. Üyeler arası mesajlaşmada. üye profilinden "gelen mesajlar" kısmına baktığı zaman mesajları görebiliyor ve menüde "gelen mesajlar" yanında okunmamış mesaj sayısı gösteriliyor. Fakat kodlama alanında mesajlar "otomatik numara" (yani id) ile çekilmiyor. Üyenin "adsoy" alanında kayıtlı ismi ile çekiliyor. Bende şöyle düşündüm ya aynı isimden iki kayıt varsa? Neden olmasın benim okuduğum okulda benim isim ve soyismimden biri daha vardı erzurum lu biri. Bende durumudeğiştirdim. Mesajları id ile çağırttım. Birde menüde "gelen mesajlar" linki yanında gelen toplam mesaj sayısını (parantez içinde) yanlış gösteriyor. onuda - SELECT count(*) as okunmadurum from mesaj where okunmadurum=true and kime="&userid&" - kodları ile doğruladım. Ayrıca gelen yeni mesajlardan birini açıp okuduğun zaman sayı otomatik olarak düşücek. Son olarakta mesaj silme linki aktif değildi onuda aktif ettim. not: adminim dosyayı sunucuya taşırsınız. benim hosttaki dosyaların tümü silineceğinden sıkıntı yaşanır download ta. teşekkürler.

Hit: 2371 | Boyut: 86,4 KB | Telif: Fatih Memiş - Edit: RizeliGenc89 | Eklenme: 12 Eylül 2010, Pazar
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 0

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (2) | Tavsiye Et

-


Ataccan Okul Yönetim Script (BASİC) (tr)     İndir 


Yapımcının açıklaması: Basit bir okul yonetim scriptidir. öğrenci ekleme, ders ekleme, not girişi, sınıf listelerinin olusturulması gibi basit yonetim islemlerini yapar. okul veya donem projeleri için idealdir, odev olarak kullanabilirsiniz. sistem giris sifresi : yyuedu 1x2x3x dir. çalışması için veritabanı path ini duzenleyiniz.

Hit: 1960 | Boyut: 75,6 KB | Telif: Ataccan | Eklenme: 19 Temmuz 2010, Pazartesi
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 0

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (1) | Tavsiye Et

-

TuruncuSoft Emlak Yönetim Sistemi v7.0 (tr)   Git  Test Et (Ekran Görüntüsü)


Yapımcının açıklaması: TuruncuSoft Bilişim ve İnternet Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. web yazılım sistemleri konusunda 2005 senesinden beri bir çok alanda proje geliştirmiş, web portalları, bayilik sistemleri ve son kullanıcıya yönelik destek hizmetleri ile işinde deneyimli programcı ve idari kadrosuyla genç bir kurumdur.. TuruncuSoft, çağımızın vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olan web yazılım sistemleri konusunda en kısa sürede ve dünya standartlarında iş yapmanıza olanak sağlayacak yazılımlar üretir ve desteğini verir. Çağın gereklerine göre en etkin, modern teknoloji ve programlama teknikleriyle üretilen yazılım geliştirme sistemimiz, en kısa sürede son kullanıcılarınıza ve/veya bayilerinize açılmanızı sağlar. Yazılım geliştirme ve teslimi sonrasında vermiş olduğumuz anlaşmalı eğitimler ve destekler ile her zaman en güncel web sistemini elinizde tutacaksınız ve hem bayileriniz hem de son kullanıcılarınız, sürekli güncellenen ve geliştirilen tüm yenilikleri takip eden, yaşayan bir sistem ile beraber çalıştığınız için size her geçen gün daha çok güven duyacaklar ve dilden dile reklamınızı yapacaklardır. Web üzerinde lider bir konuma ulaşmak, güven veren görselleri kapsamlı son kullanıcı dostu programlaması ile siz de dünya hedeflerinizde en tepeleri gözünüze kestirdiyseniz, sizi TuruncuSoft�a bekliyoruz���.. TuruncuSoft Emlak Yönetimi Sistemi Web Bayilik Otomasyonu, franchising ve bayilik sistemleri ile bayilik ağını genişleten işletmelerin bayiler arası ortak portföy kullanımı ve son kullanıcı portföy teşhirinde kullanabilecekleri gerek bayilerin ve gerekse son kullanıcının web otomasyonu sayesinde talep ettiği içeriğe en kısa sürede en etkili şekilde erişebildiği, kullanımı rahat, görseli etkili sistemler bütünüdür. TuruncuSoft Emlak Yönetimi Sistemi Web Bayilik Otomasyonu sayesinde arka planda emlak portföy teşhirinde kullanılması gereken emlak danışmanaları için bölümler, emlak alıcıları için bölümler, mülk sahipleri için bölümler, emlak kredileri � morgage için ayrı bölümler, franchising � bayilik sistemleri için özel bölümlerden oluşan, son kullanıcıya anında geri dönüş yapılabilmesi ve gerekli danışmanlığın ve broker hizmetinin verilmesini sağlayacak anlık mesajlaşma ve karşılama ekranları ile hem bayilerinizi hemde ziyaretçilerinizi memnun edebilecek ve onlara erişmek istedikleri gerekli bilgiye en hızlı yönlendirecek, taleplerini anında karşılayacak ve güler yüzle ve memnun şekilde sisteminizde faydalandıracak bir sistem elde etmiş olursunuz. Bayilik alt yapısı ile büyüyen firmaların ve bayilerinin gereksinimlerini iyi bilen TuruncuSoft geliştirdiği ve desteğini verdiği yazılımlarıyla Türkiye�de ve dünyada adınızı duyurmak istiyorsanız, sizinle çalışmak bizi onurlandıracaktır. � Portal Giriş Bölümü: Bu bölüm hem bayilerinizi hem de son kullanıcılarınızı(bayilerinize ve size ait müşterilerinizi) karşıladığınız, sektördeki güvenilirliğinizi ve büyüklüğünüzü ilk göstereceğiniz bölümdür ve çok önemlidir. Gerek tasarımı ve gerekse sisteme giriş yapan kullanıcının(bayi ya da müşteri) talep ettiği içeriğe en kolay ulaşım sağlayabileceği menü ve içerikten oluşur. � Emlak Alıcıları: Bu bölümde emlak satın almak isteyen müşterilerinize gerek duyabileceği tüm detaylara erişim sağlayabileceği bölümdür. Müşteriler bu bölümde satın almak istedikleri gayrimenkul için arama yapabilirler, ilgilendikleri gayrimenkullerin ayrıntılarını inceleyebilirler, herhangi bir gayrimenkul için alım talebinde bulunabilirler, gayrimenkul alırken nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda fikir sahibi olabilecekleri yardım bölümlerine erişebilirler, danışmanlara ve ekspertizlere fikir danışabilir soru sorabilirler. � Emlak Satıcıları: Bu bölümde emlak satmak isteyen müşterilerin taleplerine uygun içeriğe ulaşmalarına yardımcı olacak menüler ve ekspertiz talep formu bulunmaktadır. Müşteriler emlak satarken neler dikkat etmeleri konusunda rehberin de bulunduğu emlak satım bölümünde taleplerine uygun müşteri memnuniyeti için gerekli tüm içerik mevcuttur. � Mülk Sahipleri: Mülk sahiplerine mülklerini ne şekilde değerlendirebileceklerine yönelik içeriğin bulunduğu sadece onlara özel bir içerikten ve menülerden oluşan kısımdır. � Yatırımcılar İçin: Elindeki likiditeyi ya da mülkleri yatırıma dönüştürmek isteyen müşteriler için hazırlanmış bölümdür. Yatırım teknikleriyle ilgili rehberlik ve ekspertiz hizmetlerine bu bölümden ulaşabilirler. � Özel Projeler: anlaşmalı inşaat firmalarının özel projelerinin yer aldığı projelere özgü geliştirilebilir bölümlerin bulunduğu, hem yatırımcılara hem de proje sahiplerine özgü bölümlerin ve içeriğin bulunduğu kısımdır. � Markalı Projeler: Medya ve yayın organları vasıtasıyla reklamları yapılan büyük projeler için oluşturulmuş özel projelerden daha gelişmiş bir arayüze ve menü sistemine sahip markanın içeriğine göre planlanıp oluşturulabiliecek ek sayfalardan oluşan kısımdır. � Danışmanlık Hizmetleri: Bayilerinizin, özel proje sahiplerinin, mülk sahiplerinin, alıcıları, satıcıların ve yatırımcıların soru yöneltebilecekleri, çözüm yöntemleri geliştirebilcekleri, yardım alabilcekleri kısımdır. � Ekspertiz Hizmetleri: Emlak alıcılarının, emlak satıcılarının ve yatırım yapmak isteyen müşterilerin taleplerine uygun, müşteriye en yakın bayiye yönlendirip ekspertiz hizmeti almalarına ve emlak alımı ve/veya satımı ile ilgili içeriklere ulaşabilecekleri kısımdır. � Franchising: Bu bölüm yeni bayilik talepleri alabileceğiniz, bayiniz olması durumunda franchising sisteminizin bayilerinize ne gibi katkılarda bulundunuzu anlattınız, bayilerinize özel imkanların, bilgilendirmelerin bulunduruğu kızımdır. Bayi ağınızı genişletmek için size araçlar sunan bu bölüm sektördeki duruşunuzu ve büyüklüğünüzü ispatlayacağınız içerikler sunar. � Özel Emlak Arama Bölümü: Portal kullanıcılarınız sistemde var olan emlak portföylerinizi haritaya göre, yerleşim yerlerine göre, okullara uzaklıklarına göre ve emlak referans numaralarına göre aramak isteyebilirler. Tüm bu ihtiyaçlara cevap verecek şekilde birden fazla arama şekilinin bulunduğu basit ama komplike bir sistemler bütününden oluşur. � Emlak Detay Sayfaları: Emlak detay sayfaları diğer tüm sistemlerden farklı olarak tüm emlak detaylarını tek bir sayfada toplamış görseli ve kullanımı basit, emlak ayrıntıları, resimleri, haritaları, 3 boyutlu görünümlerinden, talep formundan oluşan bölümdür. � Anlık Mesajlaşma: Gerek web otomasyonu ziyaret eden müşterilerin karşılamasında gerekse online yardımlarda ve danışmanlık hizmetinde kullanılabilcek bölümdür. � Benim Sayfam - Müşteri Kayıt Formu: Müşterilerin kendilerine özel aramalarını kayıt edebilecekleri, ilgilendikleri gayrimenkuller hakkında gerekli güncel bilgileri alabilecekleri, daha önce ziyaret ettikleri emlaklara tekrar kolay erişim sağlayabilecekleri bölümler için kayıt olmalarını sağlayan bölümdür. � İletişim: Bu bölümde bayilere ait brokerların, emlak danışmanlarının, finans uzmanlarının, mortgage uzmanlarının vb. Iletişim adresleri, e-posta adresleri, telefonları ve gerekli görülmesi durumunda özgeçmişlerinin bulunduğu bölümdür. Müşteriler bu bölümden hem bayilere hemde bayilerde taleplerini karşılayacak kişilere yönlendirilmelerini kolaylaştıracak menüler vasıtasıyla taleplerini karşılarlar.

Hit: 372 Telif: Haluk Alkın TURAN | Eklenme: 13 Haziran 2010, Pazar
Fiyatı: 500 TL | Puan: 0

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (1) | Tavsiye Et

-


Üyelikli Online Test (tr)     İndir 


Yapımcının açıklaması: Okul veya dershaneler için online olarak ister ingilizce ister diğer derslerde online olarak sınav yapapılabilecek bir sitem... Üyelikle çalışan bir sistem... TRQuiz türkçe ENQuiz ise ingilizce hazırlanmıştır... Sadece TRQuizi kullanarakta ister ingilizce ister coğrafya veya türkçe sınav yapabilirsiniz... Burada önemli nokta sadece sözel sınav yapabilirsiniz. TRQuize/default.asp ye sitenizden link verin başka bir şey yapmaya gerek yoktur... Güle güle kullanın... Copyright gibi bir derdiniz olmasın bende üyelikle çalışan böyle bir sitemi çok aradım ingilizce bir sitede bulup birazda katkımla burada yer alıyor.... Bilgi için... [email protected] [email protected] www.kaansoft.com

Hit: 2363 | Boyut: 74,6 KB | Telif: kaansoft | Eklenme: 17 Mayıs 2010, Pazartesi
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 0

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (4) | Tavsiye Et

-

Era Stok Takip Sistemi v1.0 (tr)     İndir  (Ekran Görüntüsü)


Yapımcının açıklaması:
ERA STOK TAKİP SİSTEMİ v.1.0 - Laboratuar, okul ve birden fazla şubesi bulunan firmaların mal ve malzemelerini takip edebilmeleri amacıyla hazırlanmıştır. Her kullanıcının kendi malzeme listesini düzenlemesi, malzemeden diğer kullanıcılarda kaç tane olduğunun görülebilmesi, malzeme adetlerinin istenilen düzeyden eksiltilip azaltılabilmesi, malzeme listesinin word dosyasına ve yazıcıya aktarılabilmesi ve malzemeler arasında js ile desteklenmiş hızlı aramanın yapılabilmesini sağlar. SİSTEMİN ÖZELLİKLERİ: -JS ile desteklenmiş hızlı arama - Malzeme eklerken isim karışıklıklarının önüne geçilmesi için malzeme isimlerinin veritabanından ayrıca çekilerek kullanıcıya yansıtılması (bkz. resimler veya test adresi) - Diğer kullanıcılar ile malzeme karşılaştırmasının yapılması - Listeyi word e ve yazıcıya aktarma - Malzemenin stok durumunun gösterilmesi - Malzemelerin adet türlerinin veritabanı içinden çekilmesi (örn. kg, gr, lt, adet) gibi - Veritabanının büyük olabileceği düşüncesi ile MySQL ile güçlendirme ERA STOK TAKİP SİSTEMİ v.1.0 PRO ÖZELLİKLERİ Standart sürümün yanında; - Access ve MySQL seçenekleri, - Malzeme hareket raporları - Malzeme isteklerinin mail ile karşı kullanıcıya bildirilmesi, - Firmaya özel kodlama (tablo adları, tablo fieldları, giriş ve malzeme listeleme sayfaları) - [güvenlik amacı ile] - firmaya özel tasarım ve renk seçenekleri - Kurulum ve destek NOT: Burada incelenecek sürüm; MySQL veritabanı bağlantısı içeren ve Laboratuarlar için üretilmiş sürümdür. Diğer sürümler ve özellikler için Erdem ARSLAN ile iletişime geçiniz.

laboratuar.sql dosyası bir mysql veritabanına import edilir. baglan.asp den mysql veritabanı bilgileri girilir. inc_fonksiyon.asp sayfasından da script üst klasörlere koyulacaksa scriptyolu = "/klasor_adi" şeklinde ayarlanır. sistem çalışacaktır. Sistem IE, Firefox, Opera ve Chrome da hem localde hem de server üstünde test edilmiştir. Olası Sql Injectionlar kontrol ve test edilmiştir.


Hit: 4878 | Boyut: 154,8 KB | Telif: Erdem Arslan | Eklenme: 4 Mart 2010, Perşembe
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 0

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (16) | Tavsiye Et

-


Ata Web Okul Sitesi (tr)   Git  Test Et


Yapımcının açıklaması: Okul Sitesi Özellikleri Değiştirilebilir ana sayfa üst resimleri Haber bölümü Etkinlik Takvimi Duyurular Videolar Sayaç Haftanın Sorusu Veli Görüşleri Flash Oyunlar Bize Yazın Atatürk Köşesi MEB Haber Bandı Haberlist Anket İletişim Okul Müdürümüz Eğitim Personelimiz İdari Kadromuz Okul Aile Birliği Fotoğraf Albümü Sohbet Odası Forum MEB Bannerlar Sayfa Ekleme Web E-mail

Hit: 984 Telif: Ata Web | Eklenme: 28 Aralık 2009, Pazartesi
Fiyatı: 99 TL | Puan: 0

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (3) | Tavsiye Et

-

islekyay Kişisel Portal v1.0 (tr)     İndir  Test Et


Yapımcının açıklaması:
Bu Script %100 kendi yapımımdır ve ilk programlama sitemdir. Bu scripti özellikle okul için kullanmak isteyenlere(bedava) verebilirim. Site yönetim panelinden kontrol edilmekte ve her şey internet üzerinden otomatik yapılmaktadır. Haber, duyuru vs eklemesi saniyeler içerisinde yapılır. e-mail: [email protected]


Hit: 1406 | Boyut: 443,4 KB | Telif: nurettin | Eklenme: 11 Mayıs 2009, Pazartesi
Fiyatı: Ücretsiz | Puan: 38

Hata Bildir | Yorum Yaz/Göster (9) | Tavsiye Et

-

Sayfalar :  1 2 3 4 5  >   >>

ANASAYFA | İÇERİK EKLE | EN YENİLER | EN POPÜLERLER | EN BEĞENİLENLER | REKLAM | DESTEKLEYENLER | İLETİŞİM
ASP İndir © 2001 - 2021 |

ASP İndir, Radore Hosting'de barındırılmaktadır.

Web Tasarımı: ASP İndir | Kodlama: Can "FiNaRFiN" HANHAN , Korkut TAHAOĞLU, Göktuğ İÇÖZ

Sitemize editör, ziyaretçi ya da üyelerimiz tarafından eklenen hiç bir veriden ayrıca tüm diğer site linklerinden, ASP İndir sorumlu değildir.

0,23 - #06.12.2021 20:57:13#

radore